Zum Inhalt springen

Inginer Constructor

PORR CONSTRUCT S.R.L.

Kennung PORR RO-2021-005517
Einsatzbereich Departamentul Proiecte Speciale, Divizia Infrastructură
Eintrittsdatum 29.11.2021
Einsatzort București / Rumänien
Kontakt
Bagu Irina

Ihre Aufgaben

  • Verifici documentele primite de la proiectanți pe specialități;
  • Verifici sau elaborezi listele de cantități aferente modificărilor de proiect;
  • Sprijini departamentele Tehnic, Producție, Achiziții privind detaliile din proiect;
  • Verifici sau elaborezi ofertele tehnice, caietele de sarcini, proiectele de drumuri.

Unsere Erwartungen

  • Ai experiență de +5 ani ca și Inginer Constructor în cadrul proiectelor de peste 5 mil. EURO
  • Ai gestionat proiecte de infrastructură, proiecte de tip proiectare și execuție/ FIDIC Galben, reprezintă avantaj proiectele aeroportuare
  • Ai cunoștințe privind normele, standardele și legislația în construcții
  • Ai cunoștințe bune de AutoCAD, Ms Office și de limba engleză