Zum Inhalt springen

Manager Proiect

PORR CONSTRUCT S.R.L.

Kennung PORR RO-2021-005515
Einsatzbereich Departamentul Proiecte Speciale, Divizia Infrastructură
Eintrittsdatum 29.11.2021
Einsatzort București / Rumänien
Kontakt
Boboc Paula

Ihre Aufgaben

  • Definești resursele necesare pentru finalizarea proiectului;
  • Gestionezi costurile pentru a respecta bugetul, emiți actualizări de progres, după caz, în ceea ce privește costurile și termenele;
  • Oferi direcție și coordonezi atât personalul propriu, cât și subcontractorii;
  • Gestionezi programul de execuție și activitățile în funcție de cerințele contractuale între Antreprenor/Beneficiar și Antreprenor/Subantreprenori;
  • Coordonezi din punct de vedere tehnico-economic întocmirea proiectului tehnic de execuție, unde este cazul, împreună cu Proiectantul desemnat;
  • Te asiguri că lucrările sunt efectuate în conformitate cu cerințele caietului de sarcini și ale proiectului de execuție;
  • Te ocupi de selectarea și gestionarea relațiilor cu subcontractorii și furnizorii, în conformitate cu procedurile Companiei;
  • Coordonezi implementarea întregului proiect între proiectant, ingineri și subcontractanți;
  • Gestionezi și coordonezi contractul în legătură cu Beneficiarul.

Unsere Erwartungen

  • Ai experiență de +10 ani ca și Manager de Proiect în cadrul proiectelor de peste 10 mil. EURO
  • Ai gestionat proiecte de tip proiectare și execuție/ FIDIC Galben, reprezintă avantaj proiectele aeroportuare
  • Ai competențe în managementul proiectelor și în coordonarea echipei
  • Ai cunoștințe excelente de limba engleză